rolety

Rolety materiałowe są bardzo popularną i praktyczną formą osłony przed słońcem, ale też ciekawskim okiem sąsiadów. Są odpowiedzialne za odpowiedni nastrój panujący w pomieszczeniu i właściwy dobór naświetlenia do panującej sytuacji. Odsłonięte rolety pozwalają na dotarcie do wnętrza maksymalnej ilości światła, natomiast zasłonięte dostarczą komfortu, stworzą kameralną atmosferę i pozwolą Ci na odrobinę relaksu. Nie ulega zatem wątpliwości, że o wyjątkowości pomieszczenia świadczy również dekoracja okien. Wyrazista, delikatna, ekstrawagancka – wszystko zależy od Ciebie!

 

Poprzez znajdujące się w naszej ofercie rolety, możesz w dowolny sposób dobierać kolory i fakturę materiałów, czy rodzaj mocowania rolet. Wszystko zależy od Twojego wnętrza, nastroju, jaki chcesz w nim osiągnąć oraz to, na jakie rozwiązania pozwalają Twoje okna. Rolety materiałowe dają różne możliwości osłaniają wnętrze przed światłem - od rozproszonego po całkowicie zaciemnione. Poza tym ich montaż jest łatwy i szybki, możesz zainstalować je do ściany, sufitu lub skrzydła okna.

 

Wybierz roletę dla siebie.

 

powrót do oferty

Roleta wolnowisząca

 

Roleta wolnowisząca to tradycyjna osłona okienna zastępująca zasłonę lub firanę.

Roleta montowana jest do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Mechanizm dostępny w kolorze białym i brązowym.

Roleta mini

 

Hit ostatnich lat. Roleta mini jest zakładana na skrzydło okienne. Posiada specjalne uchwyty, dzięki którym można ją założyć na skrzydło okienne bez przykręcania. Roleta jest wyposażona w prowadnice żyłkowe które przytrzymują roletę blisko okna co jest ważne w przypadku okien uchylnych. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolną regulację rolety.

Roleta w kasecie z prowadnicą płaską

 

Roleta w kasecie z prowadnicą  płaską jest to obecnie najbardziej popularny system rolet okiennych. Posiada płaskie prowadnice boczne oraz kasetkę aluminiową, w której schowany jest materiał. Materiał znajduje się bezpośrednio przy samej szybie dzięki czemu w połączeniu z prowadnicami bocznymi prześwity eliminowane są do minimum. Dzięki płaskim prowadnicom oraz małej kasecie, rolety te doskonale harmonizują się z oknem.

Roleta w kasecie z prowadnicą przestrzenną

 

Roleta w kasecie z prowadnicą przestrzenną jest to bezinwazyjny system rolet wykonany z aluminium. Kaseta i prowadnice przestrzenne przyklejane są do skrzydła okna przy pomocy taśmy piankowej. System montowany poza światłem szyby - nie zabiera światła szyby. Rolety wyposażone są w niezawodny mechanizm samohamujący, sterowany za pomocą łańcuszka.

Roleta na wymiar

 

Istnieje możliwość zamówienia każdej z wyżej wymienionych rolet na wymiar.

W zakładce Porady znajdziesz informację w jaki sposób zmierzyć okno i które wymiary są niezbędne. Możesz też tam również przeczytać jak czyścić rolety.

Wybierz rodzaj i kolor, którym jesteś zainteresowany, zmierz okno i zamów idealnie dopasowaną roletę.

Roleta dzień-noc

 

Rolety dzień-noc to praktyczne i estetyczne połączenie rolety z żaluzją, to świeże rozwiązanie dla osób lubiących niestandardowe ozdoby okienne. Roleta ta charakteryzuje się podwójną ilością materiału, dzięki którym istnieje możliwość kontroli nad ilością wpadania promieni słonecznych bez konieczności podnoszenia jej i chowania. Dzięki unikatowej konstrukcji w łatwy sposób można zamontować ją na skrzydle okna, suficie i ścianie.

KATALOG KOLORÓW

KATALOG KOLORÓW

KATALOG KOLORÓW

KATALOG KOLORÓW

KATALOG KOLORÓW

WKRÓTCE

WKRÓTCE

WKRÓTCE

WKRÓTCE

WKRÓTCE

PORADY